Сумна звістка для Кілії: згасла зірка Олега Абгаша, який віддав своє серце за мир України

0 коментарів 27756 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Місто Кілія знову оповите сумом та тугою, оскільки втратило свого справжнього Героя. Сьогодні громада отримала сумну звістку про загибель військовослужбовця Абгаша Олега Анатолійовича. Йому назавжди залишиться 32 роки… Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на міського голову Вячеслава Чернявського.


Олег Анатолійович, який народився 13 січня 1991 року, служив в Збройних Силах України і виконував важливі бойові завдання для захисту рідного краю. Його життя обірвалося 14 жовтня 2023 року, коли він знаходився на передовій, виконуючи бойові завдання в районі Макіївки, Луганської області.

Спільнота висловлює щирі співчуття рідним, друзям та побратимам Олега Абгаша з приводу його невимовної втрати. Слова не можуть виразити тугу, яку ми всі відчуваємо, втративши свого захисника.

Нехай Господь прийме його душу та надасть сил рідним пережити це важке горе. Ми разом з вами сумуємо за великим Героєм, який віддав своє життя заради миру та незалежності.

Сумна звістка для Кілії: згасла зірка Олега Абгаша, який віддав своє серце за мир України

Вічна пам’ять і слава Олегу Абгашу – українському воїну, який завжди буде в наших серцях, який захищав рідну Україну і кожного з нас.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x