Елітну іспанську нерухомість ексвійськкома Одещини Борисова заарештовано

0 коментарів 18576 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Працівники Державного бюро розслідувань спільно з місцевою поліцією провели обшуки в іспанській нерухомості колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та СП Одеси Євгена Борисова. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на ДБР.


Нагадаємо, проти колишнього військкома порушено кримінальне провадження за декількома статтями за фактами незаконного збагачення. ДБР затримало експосадовця у липні 2023 року, суд помістив його під варту. Того ж місяця підозрюваного було звільненого з військової служби.

У ході розслідування, крім іншого, встановлено, що він придбав два об’єкти нерухомості у місті Марбелья провінції Малага Королівства Іспанія.

Зокрема, у грудні 2022 року він організував покупку на імʼя своєї матері будинку вартістю понад 4 млн євро, загальною площею 857 кв. м на земельній ділянці 1530м².

Елітну іспанську нерухомість ексвійськкома Одещини Борисова заарештовано
Також у лютому 2023 року він придбав разом зі своєю дружиною офісне приміщення вартістю понад 500 тисяч євро загальною площею 223,9 кв. м.

13 грудня 2023 року на підставі надісланого Державним бюро розслідувань запиту про міжнародну правову допомогу, Національною Поліцією Королівства Іспанія, за участі працівників Головного слідчого управління ДБР, проведено обшуки у придбаній родичами військкома вілли та офісного приміщення.

Елітну іспанську нерухомість ексвійськкома Одещини Борисова заарештовано
Елітну іспанську нерухомість ексвійськкома Одещини Борисова заарештовано
Елітну іспанську нерухомість ексвійськкома Одещини Борисова заарештовано
“У ході обшуків вилучено документи, які засвідчують право володіння та розпорядження вищевказаним майном членами його родини. На підставі зібраних доказів та запиту ДБР, компетентним органом Королівства Іспанія було накладено арешт на ці віллу та офісне приміщення. Державне бюро розслідувань висловлює подяку працівникам Національної поліції та Генеральної прокуратури Королівства Іспанія за оперативне виконання завдань у межах міжнародного співробітництва та співпрацю у сфері боротьби з корупцією та іншими злочинами”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, під час досудового розслідування Бюро зібрало величезний власний масив доказової бази. Проте для повноцінного та неупередженого розслідування вивчались й повідомлення ЗМІ. Також будуть досліджені матеріали НАЗК, яке також виявило ознаки незаконного збагачення у колишнього одеського військкома на понад 188 млн грн.

Як повідомили у ДБР, суд наклав арешт на майно, гроші та банківські рахунки ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП та членів його сім’ї.

Серед раніше арештованого майна:
▪️ Земельні ділянки загальною площею понад 2 га в Одеській області
▪️ Два будинки в Одесі загальною площею понад 420 кв. м
Домоволодіння в Одесі площею 78,5 га
▪️ Дві квартири та 1/3 квартири в Одесі
▪️ Автомобіль Toyota Land Cruiser, 2023 року випуску
▪️ Автомобіль Mercedes-Benz G 63 AMG, 2022 року випуску
▪️ Автомобіль Mercedes-Benz EQV, 2022 року випуску
▪️ Автомобіль Mercedes-Benz GLE 400, 2021 року
▪️ Автомобіль Porsche Macan GTS, 2016 року випуску
▪️ Автомобіль Audi A6, 1999 року випуску та інше.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x