Епідситуація в Одеській області: знову збільшився рівень захворюваності на кишкові інфекції серед дітей

0 коментарів 17118 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Моніторингові групи постійно відстежують тенденції захворювання населення Одеської області на ті чи інші види хвороб. Так, за останніми даними захворюваність на грип та ГРВІ знаходиться в межах сезонних коливань. У той же час спеціалісти відмічають зростання рівня захворюваності на гострі кишкові інфекції, особливо серед дітей. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб. 


За останніми даними, зниження на 8,4% загальної захворюваності на ГРВІ в області спостерігалося, з основною часткою дітей. COVID-19 також знижується – на 19,2%. Дорослі становлять більшу частку захворюваності, з основною групою віком 30-64 років. Хоча рівень госпіталізації COVID-19 зросла на 10%, становлячи 23% від загальної кількості хворих.

Щодо щеплень: на сьогодні 495 осіб вже отримали щеплення проти грипу, включаючи 241 медичного працівника. І для попередження виникнення спалахів захворюваності на кір проводиться catch-up кампанія з вакцинації КПК серед дітей. Охоплення вакцинацією на високому рівні.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x