“Нібулон” та “ОТП Банк” домовилися про реструктуризацію кредиту: все задля продовження праці в умовах війни

0 коментарів 11529 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


“Нібулон” та “ОТП Банк” нещодавно підписали угоду про реструктуризацію умов кредитного договору. І хоча компанія не розголошує деталі домовленостей, той факт, що ще один банк з іноземним капіталом приєднався до запропонованих умов реструктуризації, говорить про гарні перспективи. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на пресслужбу “Нібулону”.


Перш за все нагадаємо, що ТОВ «СП «Нібулон» (засноване у 1991 році) — є одним із найбільших операторів зернового ринку України та володіє розгалуженою мережею елеваторів, у тому числі 13 річковими перевантажувальними терміналами на Дніпрі і Південному Бузі, а також власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту.

До повномасштабного вторгнення компанія обробляла 82 тис. гектар землі в 12 областях та експортувала агропродукцію до 70 країн світу. Минулого року компанія через війну вимушена була перевести свої виробничі активи до інших областей країни, зокрема й в Одеську.

У 2022 році кредитний портфель «Нібулону» становив близько $570 млн. Компанія мала фінансові зобов’язання перед 32 банками. Раніше «Нібулон» підписав угоди про реструктуризацію кредитів із Кредобанком і Укргазбанком. У вересні вже цього року «Нібулон» і «Кредитвест Банк» домовилися про реструктуризацію кредиту з пролонгуванням на шість років.

А тепер серед учасників реструктуризації є й “ОТП Банк”. Таким чином, ще один банк з іноземним капіталом приєднався до запропонованих умов реструктуризації.

«Нібулон» та ОТП Банк мають понад десятирічну історію успішної співпраці. Ми вдячні банку за швидкість ухвалення рішення та конструктивний підхід у вирішенні питання реструктуризації фінансових зобов’язань компанії у такі непрості для української економіки часи. Для нас як бізнесу, який, незважаючи на чималі втрати, продовжує забезпечувати продовольчу безпеку України та світу в умовах війни, це черговий доказ підтримки міжнародних фінансових установ заради економічної стійкості та майбутньої розбудови України. Ми дякуємо ОТП Банку за підтримку та впевнені у продовженні взаємовигідних партнерських відносин», – зазначила фінансова директорка «Нібулону» Ірина Левківська.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x