Різдво та кілька державних свят по-новому: на Україну чекає зміна святкових дат

0 коментарів 27621 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про зміну святкових дат. Про це йдеться на сайті Верховної Ради, повідомляє «Бессарабія INFORM».


Проєкт закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України пропонує, зокрема, змінити дату Різдва з 7 січня на 25 грудня, як святкує більшість християнського світу.

Також зміни торкнуться Дня Української державності, який тепер відзначатиметься 15 липня та Дня захисників і захисниць України, який святкуватимуть 1 жовтня.

“Метою законопроекту є відмова від російської спадщини нав’язування відзначення Різдва Христового 7 січня та встановлення дати святкування Різдва Христового 25 грудня. І, як наслідок, перенесення дат святкування Дня Української Державності (з 28 липня на 15 липня), коли вшановується пам’ять видатного державотворця святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, та Дня захисників і захисниць України (з 14 жовтня на 1 жовтня), яке пов’язане з українськими військовими традиціями вшанування Дня Покрови Пресвятої Богородиці”, – йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, з 1 вересня православна церква України перейде на новий календар.

Різдво та кілька державних свят по-новому: на Україну чекає зміна святкових дат

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x