Через підрив Каховської ГЕС Держспоживслужба Ізмаїльщини просить мешканців району вживати воду лише з перевірених джерел або бутильовану

0 коментарів 29106 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Ізмаїльське районне управління Головного управління Держспоживслужби в Одеській області звернулося до мешканців району з закликом вживати воду лише з перевірених джерел водопостачання.  Це пов’язано з підривом країною-агресором дамби Каховської ГЕС у Херсонській області. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Кілійську міську раду.


Для забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя Ізмаїльським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області було запропоновано дотриматись наступних правил:

1. Пити воду з перевірених джерел водопостачання, яка відповідає вимогам санітарних норм або бутильовану промислового виробництва.
2. Воду для приготування їжі і господарських потреб необхідно брати тільки з перевірених джерел. Річка чи криниця у дворі – більше не є перевіреними джерелами води, як і водопровід, призначений для технічних цілей.
3. Кип’ятити або дезінфікувати в інший спосіб воду, взяту для споживання, миття фруктів, ягід чи посуду. Проте потрібно пам’ятати, що кип’ятіння не позбавляє воду хімічного забруднення!
4. Відмовитись від продуктів, які були підтоплені водою (навіть від консервації).
5. Піддавати всі продукти термічній обробці (варіння, смаження, запікання).
6. Ретельно мити руки з милом.
7. У наступні 3-5 днів на Херсонщині та підтоплених районах на Запоріжжі через стрімке падіння рівня води спостерігається мор риби яка також може потрапити в води Чорного моря. Збирати таку рибу і вживати (солити чи в’ялити) категорично заборонено! Є ризик захворювання на ботулізм.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x