Які святкові заходи підготували для малечі Арцизької громади до Дня захисту дітей (програма)

0 коментарів 8397 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Цьогоріч для юних мешканців та гостей Арцизької громади проведуть різноманітні цікаві та веселі заходи. Програму заходів, які підготували для малечі до Дня захисту дітей, опублікували на офіційному сайті міської ради, передає Бессарабія INFORM.


Свято Дня захисту дітей, на жаль, знову має гіркий присмак. Адже більше як рік в Україні триває війна. І саме діти наразі потребують особливої уваги та захисту, оскільки вони чи не найбільше страждають під час збройних конфліктів. Цьогорічне свято покликане, в першу чергу, дати можливість дітям повернутися у щасливе дитинство, де немає сирен та тривог, де можна безпечно гуляти з батьками, де їх батьки мають впевненість у наступному дні.

Впродовж завтрашнього дня діти Арцизької громади зможуть взяти участь у грі-квесті «Щасливі долоньки», зробити напам’ять яскраву світлину на фотозоні з аніматорами, спробувати аквагрим, матимуть можливість проявити свої таланти на «Поетичній табуретці», відвідати майстер-класи з рукоділля та задонатити на благодійній виставці юних художників, взяти участь у руханках, конкурсах, відправитися на велозустріч з пікніком, відвідати турніри з дзюдо, волейболу, настільного тенісу та футболу.

 

Які святкові заходи підготували для малечі Арцизької громади до Дня захисту дітей (програма)

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x