У Болградському районі почалося обговорення створення госпітального округу

0 коментарів 11610 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Болградській районній військовій адміністрації під головуванням голови Геннадія Бамбури відбулася нарада щодо обговорення моделі госпітального округу в межах відповідного кластеру (району). Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на звіт.


В обговоренні взяли участь голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, перший заступник голови Болградської РВА Денис Байлука, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Болградської районної військової адміністрації Інна Гуткан, представники громад та керівники закладів охорони здоров’я Болградського району.

Під час наради керівники Арцизького, Болградського, Бородінського та Тарутинського закладів охорони здоров’я презентували свої медичні заклади з метою надання пропозицій щодо формування госпітального округу в межах району. Також свою думку щодо формування моделі висловили присутні представники громад, які є власниками закладів охорони здоров’я.

Згідно з постановою КМУ від 28.02.2023 року № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», кластерна лікарня має бути в адміністративному центрі району та надаватиме медичну допомогу пацієнту у разі найпоширеніших хвороб у середніх і тяжких випадках.

За результатами наради був складений протокол пропозицій щодо моделі госпітального округу на території Болградського району, який в подальшому начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура презентує Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА.

Зазначимо, поняття «госпітальний округ» визначається як сукупність закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані в установленому законом порядку та одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, що забезпечують медичне обслуговування населення відповідної території. Також встановлено, що у межах госпітального округу визначаються опорні заклади охорони здоров’я. Порядок створення госпітальних округів та перелік опорних закладів охорони здоров’я затверджуються Кабінетом Міністрів України.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x