Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці – повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців

0 коментарів 39825 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Правоохоронці продовжують притягувати до кримінальної відповідальності учасників злочинної групи, які протягом 2019-2020 років, використовуючи підроблені документи щодо права власності на нерухоме майно, заволоділи базою відпочинку на узбережжі Чорного моря в смт Затока. Повідомлено про підозру організатору “схеми” та одному з виконавців за фактом фальсифікації документів та їх використання, шахрайського заволодіння державним майном та його легалізації (ч. 3 ст. 28, ч.ч. 3, 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 209 КК України).


Як повідомляла БІ, ділки, на підставі сфальсифікованої документації, зареєстрували у приватного нотаріуса, яка за винагороду погодилась на участь у реалізації злочинного плану, право власності на базу відпочинку на підконтрольну підставну особу.

У подальшому, нотаріус перереєструвала майно бази відпочинку за одним із товариств, підконтрольним учасникам організованої групи. Та у червні 2020 року група чоловіків біля 30 осіб силою захопили базу відпочинку та земельну ділянку під нею.

Захоплене майно ділки продовжили експлуатувати у комерційних цілях. На території бази облаштували ярмарку та атракціони для місцевих мешканців і туристів.

Вказана база відпочинку “Зв’язківець”, яка знаходиться на другій лінії від берега Чорного моря, є власністю АТ «Укрпошта» та внаслідок таких протиправних дій зловмисників нанесені державі збитки оцінюються у понад 10 млн гривень.

Наразі завдяки роботі правоохоронців нерухоме майно бази та землю під нею повернуто законним власникам.

Слід зазначити, що стосовно ще одного співучасника оборудки обвинувальний акт вже перебуває у суді.

Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці - повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці - повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці - повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці - повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців

Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці - повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців Рейдерський «віджим» бази відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці - повідомлено про підозру організатору та одному з виконавців

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x