«Не я б’ю, верба б’є та ЗСУ»: Братчук звернувся до жителів окупованих територій, коли вітав Одещину с Вербною неділею

Олена Абрамович 0 коментарів 35505 переглядів
«Не я б’ю, верба б’є та ЗСУ»: Братчук звернувся до жителів окупованих територій, коли вітав Одещину с Вербною неділею

Сьогодні, 9 квітня, коли православні відзначають Вербну неділю, речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук привітав мешканців Одеської області зі святом. Він звернувся до жителів тих територій, які тимчасово окуповані: «Ми скоро повернемося. В цей день с особливим відчуттям кажіть:  «Не я б’ю, верба б’є та ЗСУ».


Також Братчук повідомив, що в Миколаївській, Херсонській, Одеській областях за останній рік зареєстровано майже 5 тисяч шлюбів, з них більше 3 тисяч – в Одеському регіоні. А це значить, що будуть народжуватися  казаки і казачки. Це дуже важливо, особливо зараз.

Він попередив, що росія вивела на бойове чергування  у Чорне море 2 ракетоносії. На бортах підводних човнів по 4 “калібри”. Але ситуація в регіоні повністю контрольована.


Зазначимо, навіть велике православне свято не зупинило ворогів від агресії.  Рано вранці ворог наніс ракетний удар по житловим кварталам мирних громадян в Запоріжжі. Станом на 8:00 на місці події загинуло 2 людей: 50-річний батько і 11-річна донька.

Раніше ми повідомляли: Є загиблі цивільні: протягом останньої доби росіяни обстріляли вісім областей України

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x