Називають провідниками ідей «русского мира»: представниця мовного омбудсмена в Одесі підписала звернення про заборону УПЦ МП

0 коментарів 22437 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Представниця мовного омбудсмена в Одесі підписала звернення про заборону УПЦ МП. Вона стала однією з ініціаторів законопроекту, який передбачає повну заборону РПЦ на пов’язаних організацій. Ці структури називають провідниками ідей “русского мира”.


Автори звернення закликають невідкладно ухвалити законопроект, який забороняє діяльність російських релігійних організацій в Україні. Звернення опублікував керівник громадської організації «Простір свободи» Тарас Шамайда.

“РПЦ і УПЦ МП є провідниками ідей «русского міра», засобами агресивної політики Росії, метою якої є геноцид українського народу та знищення Української держави. Керівництво та духовенство цієї церкви широко задіяне в гібридній війни проти України, продовжує антиукраїнську пропаганду, схвалює загарбницьку війну Росії та благословляє російських солдат на вбивства українців”, — стверджують автори.

Вони закликають депутатів проголосувати за законопроект №8221, який передбачає, зокрема заборону діяльності РПЦ та пов’язаних з нею організацій, а також розрив усіх майнових відносин з ними.

Під зверненням стоять підписи представників 15 громадських організацій. Серед них — представниця ініціативи «Одеса україномовна» Ярослава Вітко-Присяжнюк, яка одночасно є регіональною представницею Уповноваженого із захисту державної мови.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x