Ворог продовжує підривати “Зернову ініціативу” – в Босфорі нині утворилась черга із понад 140 суден

0 коментарів 7047 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Ворог свідомо та систематично продовжує затримку роботи зернового коридору, підриваючи «Зернову ініціативу». Окупанти заважають судноплавству в Чорному морі та вільному доступу продовольства на світові ринки. Черга суден у протоці Босфор, які очікують на огляд, складає на сьогоднішній день понад 140 одиниць.


Про це повідомив начальник Одеської ОВА Максим Марченко у вечірньому відеозверненні.

«Представники рф в складі інспекційних груп при спільному координаційному центру в Стамбулі затримують огляд суден, які прямують через протоку Босфор. Щодня із запланованих 10 інспекцій, зазвичай відбуваються менше половини. Це призводить до зниження вантажообігу в рамках «Зернової ініціативи», – наголосив очільник регіону.

На цей час черга складає 140 суден, переважна більших яких очікує там понад місяць. При цьому російські судна інспекції не підлягають взагалі.

«Міжнародна спільнота моє звернути на це увагу та прийняти рішучі дії, або надати нам необхідну кількість танків і літаків та завершити цю війну перемогою України. Тоді питання продовольчої безпеки зникне само по собі разом із окупантами», – резюмував Максим Марченко.