Почали розробку ще у 2016 році: російських загарбників буде нищити українська САУ «Богдана»

0 коментарів 12204 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Навесні 2022 року міністерство оборони України профінансувало виробництво нових вітчизняних артилерійських систем. За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, мова йде про славнозвісні українські колісні самохідні гаубиці 2С22 «Богдана», одна з яких минулого року брала участь у звільненні острова Зміїний.


«Міноборони не афішувало це, але весь минулий рік ми не припиняли закупівлі ОВТ у вітчизняних виробників. Там, де було можливо, у межах компетенції сприяли розгортанню у нових локаціях та збільшенню потужностей.

Так само минулого року після критичного періоду, коли значний обсяг ресурсів спрямовувався на імпорт необхідного для оборони, Міноборони підготувало перехід, щоб у 2023 році максимальний обсяг коштів було спрямовано українським виробникам. Це стосується усіх компонентів – від форми, взуття, бронежилетів і БПЛА до важкої зброї і боєприпасів», – зазначив очільник військового відомства.

Відзначимо, що розробку української САУ «Богдана» розпочали у 2016 року. Вона стала першою українською САУ, що розроблена під стандартний для країн НАТО калібр 155 мм. У січні 2022 року проходив черговий етап відомчих випробувань нової установки. Олексій Резніков заявив, що одна така артсистема успішно пройшла випробування на полі бою.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту