Два бессарабських борця пройшли відбір та навесні вкотре поїдуть підкорювати європейські вершини

0 коментарів 11043 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Спортсмени з Бессарабії Семен Радулов і Василь Михайлов візьмуть участь у чемпіонаті Європи. Вони добилися цього права за підсумками відбіркового турніру, який відбувся на олімпійській базі в Конча-Заспі. Про це повідомили у пресслужбі Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.


За підсумками відбору,  34-річний Семен Радулов став переможцев у категорії «до 74 кг», а 28-річний  Василь Михайлов – у категорії  до «79 кг».

Для Семена чемпіонат Європи-2023 стане п’ятим (найвище досягнення – бронза-2016 в категорії «до 65 кг»), для Василя – четвертим (бронза-2020 в категорії «до 79 кг»).

В категорії «до 74 кг» Семен здобув дві перемоги над спортсменами Київської області – над Андрієм Свиридом (12:1) і Вадимом Куриленком (11:6), що відповідно принесло йому перше місце за підсумками змагань.

У фіналі турніру в категорії «до 79 кг», де за єдину путівку змагалися 6 спортсменів, Василь взяв верх над своїм давнім суперником Денисом Павловим з Київської області – 6:4.

В груповому турнірі Василь взяв верх над тим же Павловим, а також над Микитою Моргуном з Полтавщини (10:0), а в півфіналі над Єгором Батароном з Києва (10:0).

Варто підкреслити, що Чемпіонат Європи з боротьби відбудеться в Загребі 17-23 квітня. В ньому також візьмуть участь і представники греко-римської боротьби Одещини. Хто саме – дізнаєтесь найближчим часом на нашому сайті.

Додамо, обидва спортсмени є уродженцями Болградського району. Наразі Семен Радулов представляє одеське спортивне товариство.

Обсуждение закрыто.