RU UA
RU UA

Усім посадовцям України заборонили виїжджати за кордон в особистих цілях

4 коментаря 7074 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Рада національної безпеки і оборони Украхни заборонила посадовцям виїжджати за кордон в особистих цілях. Про це у вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.


“Є принципове рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон. Це стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади. Це стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі. Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться”, – сказав глава держави.

Він додав, що в п’ятиденний строк Кабмін має розробити такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоб підставою могло бути лише реальне службове відрядження.

Також Зеленський анонсував кадрові рішення щодо управлінців різного рівня в міністерствах та інших структурах центральної влади, і в регіонах, і в правоохоронній системі.

Коментарі
 • 🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔=🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔

  Так, поменя “трусики” – не будет тебе скумбриею пахнуть, игнатович рублядь 😉

 • Аноним

  А, как же эта , прошмандовка, у которой скумбрия, по 8 гривен, так и шастает, по закордонам. И покупочки на 40 штук эуро- единоразово, в бутичке. А, саму на должностенку пристроили чинушную. Эту шмару, шо не касается? А , рогатые?

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Не надо, игнатович рублядь! 😉 Сами же потом будете смердеть, мол, биооружие на наших маньчиков спустили, да такое жирненькое – пожалуемся в какой-то там “крест”! 😀

 • Аноним

  Та в окопы, всех этих гнид.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована