У синьо-жовтих кольорах: презентовано логотип і гасло пісенного конкурсу “Євробачення-2023”

1 коментар 12636 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Організатори міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2023”, який проходитиме в Ліверпулі, представили цьогорічний логотип та слоган. Про це повідомляється на сторінці  Eurovision Ukraine – Євробачення Україна у Facebook.


67-й пісенний конкурс «Євробачення 2023» проходиме під слоганом «Об’єднані музикою» (United by Music).

«Новий слоган демонструє унікальне партнерство між Сполученим Королівством, Україною та містом-організатором Ліверпулем, спрямований на те, щоб донести пісенний конкурс «Євробачення» до аудиторії по всьому світу та неймовірну силу музики, яка об’єднує людей», – йдеться у офіційному повідомленні.

Цьогорічний логотип, зроблений в синьому, жовтому, фіолетовому та рожевому кольорах. Це серце у FLAF-стилі, яке символізує ритм і звук колективного серцебиття усіх учасників Євробачення та глядачів.

У логотипі використано шрифт Penny Lane.

Також на офіційній сторінці конкурсу в Інстаграмі з’явилося відео з великим банером з логотипом під пісню переможців “Євробачення-2022” українського гурту Kalush Orchestra – Stefania.

До слова, сьогодні, 31 січня, о 21:00 на телеканалі Суспільне Культура, а також на сайтах Суспільне Культура та Суспільне Євробачення відбудеться пряма трансляція церемонії передавання ключів місту Ліверпулю та жеребкування учасників півфіналів “Євробачення-2023”. Українці вперше з 2017 року зможуть стежити за подією наживо.

У синьо-жовтих кольорах: презентовано логотип і гасло пісенного конкурсу "Євробачення-2023"
У синьо-жовтих кольорах: презентовано логотип і гасло пісенного конкурсу "Євробачення-2023"

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Что, пидоРУСня, блохи уж замучили и думаешь, куда деться: в мусорник залезть иль под бордюр зарыться? 😉

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту