Родом з півдня України: ще один нардеп від забороненої партії ОПЗЖ склав мандат

4 коментаря 16308 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Ще один нардеп від забороненої партії ОПЗЖ написав заяву про складання депутатського мандату – парламент залишив миколаївець Олег Волошин. 


Про це повідомив у Телеграмі одеський нардеп Олексій Гончаренко, який нагадав, що ще з серпня в парламенті лежить його проект Постанови про позбавлення депутатських мандатів всіх депутатів від ОПЗЖ.

Відомо, що Олегу Волошину 41 рік. Сам він уродженець Миколаєва. Український проросійський політик,  народний депутат України IX скликання та керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Сербією. З 20 січня 2022 року перебуває під санкціями Міністерства фінансів США. Також Волошин входив до редколегії телеканалу “112”. У своїй діяльності завжди відверто підтримував окупаційну політику рф і підігравав окупантам в інформаційній війні.

Також слід зазначити, що журналісти-розслідувачі зі “Схем” стверджували про наявність у Волошина російського паспорту.

Нагадаємо, напередодні народні депутати від ОПЗЖ Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод написали заяви на складання мандатів народних депутатів.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Скорее – латентно-голубой, как и вся пидорусня: нет, чтоб цивилизованно, не в сортирах 😉

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  А как в военное время полагается действовать в цивилизованных странах – не дай Б-г тебе на собственной жопе почувствовать 😉 Ну давай, напиши, типа: военного положения “нет”, непредскаzуемое наше 😀

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Смотри, игнатович рублядь, – даже ОБЕЗЖопники, по крайней мере – умненькие… бросают сие дело и думают, где схорониться! 🙂 А туповатенькие и гнилозубенькие – вроде тебя – продолжают отсвечивать, так что никуда не денетесь 😉

 • Аноним

  Как шо за фигня? Это поклёп, неправда и неразбериха! Устроили поганцы, черти-че! Понапраслину и хулу – возводят! Мрази !
  На самой демократичной территории – успеха и процветания, с благоденствием, на пару – как утверждают хозяева, из сша и гейроппы, не могут запрещать партии. Вы что там, обаллели? Или не знаете этого! И опоззиционные издания и ТВ 📺 каналы запрещать и закрывать, не могут!
  Так что почешите свою жопу и срочно исправляйте текст написанный. А, то именем – демократии и Вас ЗАКРОЕМ!

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту