RU UA
RU UA

Пішла з життя екс-секретарка Ізмаїльської міської ради – ветеран служби місцевого самоврядування та депутатка-рекордсменка

0 коментарів 14607 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко повідомив на своїй сторінці у Facebook про смерть відомої в місті політичної діячки Римми Костянтинівни Шардулевич, яка значну частину свого життя віддала службі в місцевому самоврядуванні. Як передає “Бессарабія INFORM”, на рахунку жінки рекордні вісім депутатських мандатів та довгі роки праці на керівних посадах.


“Відійшла у вічність людина щирої душі та відкритого серця

Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті Рими Костянтинівни Шардулевич.

Багаторічна самовіддана праця Рими Шардулевич – це зразок для всіх поколінь ізмаїльчан. Інженер-технолог Ізмаїльського консервного заводу, низка відповідальних посад в керівних структурах міста, секретар виконкому Ізмаїльської міської ради – на кожному своєму робочому місці вона повністю віддавала себе улюбленій справі. Протягом багатьох років Рима Костянтинівна успішно поєднувала трудову діяльність та громадську роботу – багаторазово обиралася депутатом міської ради, займала інші виборні посади.

Риму Шардулевич поважали за цілеспрямованість, професіоналізм, організаторські здібності та високу відповідальність, цінували її гідні людські якості — передусім, любов до людей. Вона ніколи не залишалася байдужою до чужих справ, завжди вміла вислухати та надати посильну допомогу всім, хто до неї звертався.

Ізмаїльчани будуть пам’ятати Риму Костянтинівну Шардулевич як талановитого керівника, умілого організатора, справжнього патріота рідної країни, порядну та щиру людину.

Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Рими Костянтинівни Шардулевич у зв’язку з непоправною втратою. Нехай добрий, світлий спомин про покійну Риму Костянтинівну назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто знав її, любив та шанував“, – виразив співчуття Андрій Абрамченко.

 

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована