На основних вулицях Арцизької громади проведуть ямковий ремонт дорожного покриття

0 коментарів 20007 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У Арцизькій громаді заплановано проведення ямкового ремонту дорожного покриття на основних вулицях. Майже 5 млн грн виділили на ці роботи з місцевого бюджету. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Арцизьку міську раду.


Депутати Арцизької міської ради під час чергового пленарного засідання, яке відбулося сьогодні, 27 січня, розглянули та прийняли низку бюджетних питань, у тому числі виконання поточного ремонту дорожнього покриття вулиць населених пунктів Арцизької громади, аби попередити подальше руйнування дорожнього покриття.

Так, кошти в розмірі 3,6 млн грн виділено на проведення поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Бондарєва, вул. Соборна, вул. Троїцька, вул. Чехова, вул. Якоба Клетта, вул. Миру, вул. Щаслива, вул. Абдулаєва, вул. Соломонова, пров. Червоноглинський, вул. Вокзальна, вул. Козацька, вул. Шовковична, вул. Фоменко, вул. Комунальна, вул. Добровольського, вул. Довженка, вул. Свободи, вул. Грушевського, вул. Трудова, пров. Транспортний, вул. Акімова, вул. Лугова у місті Арциз.

Також заплановано та виділено необхідні кошти в сумі 1,25 млн грн. для проведення поточного (ямкового) ремонту дорожнього покриття в селі Виноградівка по вул. Шкільна та вул. Миру, в селі Главані по вул. Бесарабська та вул. Молодіжна, в с. Кам’янське по вул. Шевченко.

Роботи з усунення дорожніх ям проводитиметься повітряно-струменевим методом із застосуванням спеціальної техніки.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x