Хворіє 60% дітей: в Ізмаїльському районі зафіксовано найвищий рівень захворюваності на грип

0 коментарів 16578 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Ізмаїльському районі за останній тиждень зафіксовано найвищий в Одеській області показник захворюваності на грип. Значно зріс показник серед дітей – хворіє 60%. Про це повідомляє Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.


За даними моніторингу серед населення, спостерігалася одночасна циркуляція вірусів грипу типу А та не грипозної етіології (рино-, адено, РС-віруси, парагрип, метапневмовірус). Загалом за тиждень обстежили на грип 256 осіб.

Порівняно з попереднім тижнем, рівень захворюваності зріс на 16,4 %. Однак ситуація перебуває на сезонному рівні й не перевищує епідемічний поріг.

Найбільше показник захворюваності «підскочив» серед дітей – хворіє 60%. Найчастіше хворіли діти віком 5-14 та до 4 років. Серед дорослих показник зріс на 35%. Зріс і рівень госпіталізації – на 3,2% (484 проти 469 випадків).

Щодо ситуації з коронавірусом, за останній тиждень захворюваність також зросла на 23,4% (354 проти 287 випадків). Зріс і рівень госпіталізації на 14,5% (103 проти 90).

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x