«Ukrainian Pie»: у США презентували найдовшу пісню на підтримку України, яку виконав уродженець Болграду

0 коментарів 25515 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Напередодні Дня Збройних Сил України у США презентували найдовшу пісню на підтримку України – «Ukrainian Pie». Її виконав уродженець Болграду Алекс Козар (Олексій Козарєв). Про це повідомив співак у соцмережі Facebook.


“Ця жахлива війна назавжди змінила нас. Згуртувала, визначила, зробила сильнішими та виваженішими. Про ці події будуть писати в підручниках, співати в піснях, знімати фільми. Це наш шлях і ми його долаємо сьогодні. Шлях до Перемоги та Свободи. Дуже радий, що мені випала честь взяти участь в роботі «Ukrainian Pie»”, – написав співак.

«Ukrainian Pie» (Український пиріг) – це нова версія суперхіта американського фолк-рок виконавця Дона Макліна «American Pie» (Американський пиріг), який побачив світ у 1967 році. Композиція триває дев’ять хвилин.

Алекс Козар каже, що вдячний автору Хелу Поллаку, який «перейнявся історією нашої боротьби, достеменно вивчив події та написав текст, що буде не просто зрозумілим англомовній аудиторії, а донесе наші сенси наскільки це можливо».

“Сьогодні прем’єра цієї пісні в США. Це не просто найдовша пісня, яку мені доводилося записувати. Це історія нашої боротьби, яка зафіксована у віршах та мелодії. Це присвячення всім захисникам та захисницям, що боронять рідну землю, сильному українському народу та його Президенту Володимир Зеленський, який отримав підтримку цивілізованого світу і повернув хід історії, залишившись в Україні та не покинув свій народ. Все інше вже після Перемоги”, – сказав Алекс.

Відзначимо, що Хел Поллак принципово шукав для виконання своєї композиції співака з України. Його вибір впав на Алекса Козар, якого він побачив, дивлячись шоу «Голос Болгарії», в якому брав участь Алекс. Вони домовились про спільну роботу, результат якої ми бачимо.

«Наразі не можу викласти повну версію, до тих пір поки пісня не збере максимально донатів за океаном для України, але й не поділитися цією важливою подією не тільки в моєму житті теж не можу», – написав співак і виклав у сіть фрагмент пісні.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x