Арцизькі рятувальники отримали сучасне обладнання для роботи від проєкту HOVERLA
Вогнеборці 11 державної пожежно-рятувальної частині 9 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України, які захищають від вогню і надзвичайних ситуації Арциз, отримали від волонтерів надсучасне обладнання для роботи. Про це повідомив голова Арцизької громади Сергій Парпуланський.
“Відтепер свою надвідповідальну роботу наші рятувальники виконуватимуть ще краще і легше”, – зазначив він.
Рятувальники отримали від проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні гідравлічний різак, телескопічний домкрат, рятувальний розтискач та зарядні пристрої до них.
“Під час війни ці засоби є особливо актуальними для нашої громади у частині підсилення цивільного захисту населення та протидії викликам цього періоду.
Чого тільки вартий гідравлічний інструмент — у вмілих руках він може врятувати не одне життя!
Я щиро дякую проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні за надане обладнання та таку потужну підтримку нашої громади.
А нашим рятувальникам бажаю успішно долати надскладні ситуації та захищати найвищу цінність – людське життя”, – звернувся Сергій Парпуланський.
Раніше ми повідомляли: Майже 800 кіло товстолобів: у Білгород-Дністровському районі затримали бус, повний рибою невідомого походження
Залишити коментар