RU UA
RU UA

“Все полагодимо і все стабілізуємо”: в Офісі Президента закликали українців не виїжджати за кордон через напружену ситуацію в енергетиці

0 коментарів 7290 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Українцям не потрібно виїжджати за кордон через напружену ситуацію в енергетичній сфері. Влада впевнена, що повного блекауту в Україні не буде.


Про це заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телемарафону.

Цьому передував заклик гендиректор ДТЕК Максим Тімченко в інтерв’ю ВВСє, який порадив українцям подумати щодо виїзду з країни, аби зменшити навантаження на енергомережу. Пізніше у ДТЕК спростували слова Тімченка і заявили, що в Україні наразі немає надзвичайної ситуації.

“Я хотів би відразу всіх заспокоїти – виїжджати з країни точно нікуди не треба… Не буде в нас такого загального, сподіваємося, блекауту по всій країні, так, можливі відключення, так, вони можливі не тільки на годину або дві, але це вже пройдені етапи того, як ми це лагодимо”, – зазначив Кирило Тимошенко.

Заступник голови ОП підкреслив, що в Україні працюють ДСНС та місцева влада, щоб розгорнути у регіонах пункти обігріву. Енергетики своєю чергою намагаються оперативно стабілізувати енергетичну систему.

“Все залежить від ситуації, дійсно, по ракетних обстрілах, я думаю, що це розуміє кожен українець. Але в будь-якому випадку ми в своїй країні, виїжджати нікуди не треба, все полагодимо і все стабілізуємо”, – підсумував Тимошенко.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована