RU UA
RU UA

Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із Путіним

3 коментаря 9693 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 30 вересня про дії України у відповідь на спробу Росії анексувати території України, яким констатується неможливість проведення переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним.


Про це йдеться в указі №679 від 30 вересня.

“Констатувати неможливість проведення переговорів із президентом Російської Федерації В.Путіним”, – йдеться у документі.

Указом також схвалено рішення РНБО щодо звернення України із заявкою на вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) у прискореному порядку.

Відповідне рішення ухвалили як вiдповiдь на спробу Росією анексувати тимчасово захоплені території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із ПутінимВолодимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із Путіним

Коментарі
 • БРЕСТ-1939

  Анонимная рублядь, для тебя что, Пyтин – бог, что ты даже местоимение с большой буквы пишешь – “Его”? 😀

 • рубль

  Я забыло подписаться, я не Аноним, я рубль и сосу писюныыыыы!!!! В СОРТИРЕ!:))))

 • Аноним

  Особенно понравилось про нАТО :))))))) ускорено!:)))))
  Ну, как известно, спешка хороша в двух случаях:))) сдаётся у них – два , таких случая и сразу-одновременно:))))). Впрочем и Путин – на это недоразумение чхал, это очень мягко говоря:)))), скорее лучше употребить Его крылатое выражение, про « СОРТИР»!!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована