RU UA
RU UA

Перший етап будівництва нового зернового терміналу «Нібулон» в Ізмаїлі завершився

0 коментарів 21060 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


СП “Нібулон” закінчив перший етап будівництва нового зернового терміналу в Ізмаїлі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на заяву  гендиректора “Нібулону” Андрія Вадатурського.


“Я змінив свого батька на посаді генерального директора компанії “НІБУЛОН” після його трагічної смерті разом із моєю матір’ю 31 липня поточного року. Війна не лише позбавила компанію її засновника, але також серйозно порушила її роботу та виконання основних завдань. Постраждало все наше виробництво, логістика та експортні можливості”, – заявив Вадатурський.

За його словами, 20% активів компанії перебувають в умовах тимчасової окупації у південних та східних регіонах України, а обсяг експорту різко впав у порівнянні з попередніми роками.

“Оскільки сьогодні компанія “НІБУЛОН” не може працювати у звичайному режимі, транспортні витрати для аграріїв зросли вдесятеро. Це знизило їх доходи та призвело до суттєвого підвищення цін для кінцевого споживача”, – додав гендиректор компанії.

Як повідомив він, закінчили перший етап будівництва нового терміналу компанії “НІБУЛОН” в Ізмаїлі, який розпочав батько Андрія.

“Це допоможе нам пом’якшити збій використання встановлених експортних маршрутів. На Конференції з відновлення України у Лугано у липні Міністр інфраструктури України приділив особливу увагу новому річковому порту в Ізмаїлі. Європейський Союз наголосив на важливості створення нових логістичних маршрутів такого типу між Україною та ринками ЄС для відновлення доступу України до чорноморських шляхів. Ці та інші нещодавні інвестиції компанії “НІБУЛОН” допоможуть зберегти наші позиції на ринку та забезпечать стабільність нашого бізнесу та незалежність тимчасового зернового коридору через Одесу”, – сказав він.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована