RU UA
RU UA

На аукціоні в Одеській області продали російський сухпайок за 4000 гривень

7 коментарів 12825 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У місті Южному Одеської області на аукціоні продали російський сухпайок за 4000 гривень. Глядачі не знали змісту чорного пакету, за який спочатку запросили 1000 грн. Власник лоту віддав покупку до музею, а виручені гроші передали на підтримку ЗСУ. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на регіональне видання Южне.City.


Захід проходив у рамках концерту джаз-гурту Performance BAND із Миколаєва. Під час виступу музиканти провели аукціон, на якому розіграли суху пайку російської окупаційної армії у чорному пакеті для сміття.

Ціна лота на аукціоні стартувала від 1 тисячі гривень. І спочатку глядачі не знали змісту чорного пакету. У результаті його продали за 4 тисячі гривень.

Власник віддав придбаний лот до міського музею, а виручені на торгах гроші підуть на підтримку ЗСУ.

Гурт Performance BAND також розіграв футболку з принтом від миколаївського фотохудожника та поїздку до Миколаєва.

Під час концерту глядачам та музикантам довелося спускатися в укриття. Але після повітряної тривоги Performance BAND продовжив виступати. У фіналі концерту прозвучала відома «Червона калина», яку глядачі заспівали стоячи разом із музикантами.

На аукціоні в Одеській області продали російський сухпайок за 4000 гривень

Коментарі
 • аксиома:-

  Или ето не xохол?! Ну да, какая-та смешная пидорусская рублядь! Еще так нелепо пердит, когда Ащот резко вытягивает, фу…

 • аксиома:-

  хохла ебут – рога крепчают! бу-га-га

 • Нойман

  Не, ну серьезно, напомните мне мое ФИО, ведь я иван не помнящий родства, люблю кормить свиней в Лимане обгорелым мясцом своего руспобратима :)))))

 • Нойман

  Ну и что это за поц дегенеративный? ФИО – поца-дегенерата , его в дурдом отправить пора. Оно социально опасно и вредно, даже для своих родных и близких. В дурдом. Однозначно. Без обсуждений. Но лучше сразу, на свинобойню.

 • рубль

  Ну все, я ужо покушал, теперь продолжу быть pycским: 🐖💤🐖💤🐖💤🐖💤🐖💤🐷

 • рубль

  Совсем роготвари оголодали. Банку тушёнки, за 40 тысяч!!! Впрочем , это истинный показатель уровня инфляции и падения грн! А, так доллар 💵 сегодня сколько???? А, то писать ЗАПРЕТИЛИ, на таблойдах информационных!:))))) Вот так бендеро-нацистско-сатанинское отродие решило проблему мусорности ГРН!:)))))))))))) и потери – засекретило:))))))))) мочат их свиней «в сортире»:))))))

 • рубль

  Хоть покушаю… А рублей не жалко, еще нарожаю :))))))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована