RU UA
RU UA

14-річну жительку Одещини, яку шукали чотири доби, знайшли в Дніпрі

0 коментарів 16173 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Дівчинку з Білгорода-Дністровського, яку шукали чотири доби, знайшли. 14-річна мешканка регіону виявилася у Дніпрі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на прес-службу ГУНП в Одеській області.


29 вересня до поліції звернулася жителька міста Білгорода-Дністровського з повідомленням про зникнення 14-річної доньки. Правоохоронці негайно розпочали пошуки неповнолітньої, долучили до них колег з інших областей і спільним зусиллям незабаром встановили, що дівчина перебуває в місті Дніпро.

«Протиправних дій щодо розшукуваної скоєно не було. Ювенальні поліцейські поїхали по неї і відвезли додому. З дівчиною провели роз’яснювальну бесіду про небезпечність самовільних мандрівок, а відносно матері склали адміністративні матеріали за неналежне виховання дитини, що передбачено ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її санкція тягне за особою попередження або накладання штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Поліцейські закликають батьків бути пильними і уважними до своїх дітей, проявляти більше турботи і цікавитися їхнім життям. Довірчі відносини між батьками і дітьми – запорука здорового клімату в родині», — повідомили в поліції.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована