Війна на Балканах відкладається: Косово перенесло заборону сербських документів до 1 вересня

0 коментарів 13419 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Косово відклало заборону сербських документів до 1 вересня. Тобто Сербія добилась відстрочки, але дуже не суттєвої, всього лише на 1 місяць.


За інформацією ЗМІ, цієї ночі у Генштабі сербської армії проводились переговори з командуванням контингенту KFOR (міжнародні сили безпеки в Косові під керівництвом НАТО). Сили KFOR приведені до повної бойової готовності, повідомляє місцева преса. Згідно інформації з прес-релізу НАТО, KFOR готові втрутитись, якщо стабільність Косово опиниться під загрозою.

Нагадаємо, увечері 31 липня на кордоні Сербії та частково визнаної країни Косово пролунала сирена та було чути звуки пострілів. Уздовж всього кордону почалися перестрілки, є перші поранені. Усе це стало наслідком чергового дипломатичного загострення між Белградом та Приштиною та може перерости у нову війну на Балканському півострові. Причиною нового загострення стала заява Косово про те, що з 1 серпня на ії території не діятимуть сербські документи та автомобільні знаки. Таке рішення викликало критику з боку Белграда та звинувачення в бік Приштини.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту