Ще 70 тисяч українців отримають допомогу від ООН

2 коментаря 35694 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні надасть допомогу ще 70 тисячам українців. Виплати є додатковим заходом соціальної підтримки до наявної державної допомоги. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.


За даними прес-служби, допомогу від УВКБ ООН в розмірі 2 220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць протягом трьох місяців вже отримали 140 тисяч осіб.

“Особливо гострою є потреба в допомозі напередодні зимового сезону, забезпеченні соціального захисту найбільш вразливим категоріям населення в Україні (самотніх літніх людей, осіб з інвалідністю, таких, що потребують догляду, та ін.)”, – йдеться в повідомленні.

guest

2 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Анонимно
Анонимно
1 год назад

Є “переселенці”, які шикують: приїхали на дорогих авто, закуповують продукти в АТБ повозками (не всі). А є пенсіонери, які дійсно потребують допомоги. Пенсіонери повинні бути в приоритеті.

рублядь меняет тактику?!
рублядь меняет тактику?!
1 год назад

Это с какой стати старые идейные кoмсoмольцы (не все, но очень многие) должны быть в приоритете? Пусть просят помощи у тех, кому продавали голоса за кулек гречки много лет назад или у одной большой страны (не PФ – хеp даст 🙂 (а если чуть чего даст, то в обмен на жалкую душонку)), которой давно нет и которую просрали сами рyccкие, думая, что “республики” через годик сами обратно попросятся, и их – так уж и быть – приняли бы на правах областей-губерний, даже без формальных признаков государственности… Но годы шли – никто так особо и не просился 🙂

2
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x