Ердоган знову запропонував Путіну провести зустріч із Зеленським у Туреччині

3 коментаря 17712 переглядів

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що запропонував президенту РФ Путіну провести зустріч з Володимиром Зеленським.

“Незважаючи на труднощі на місцях, я також твердо переконаний у тому, що українська криза буде врегульована за столом перемовин. Я ще раз нагадав пану Путіну, що ми можемо провести його зустріч з паном Зеленським. Ми продовжуватимемо розвивати наш діалог з нашим чорноморським сусідом, Росією, у всіх галузях, щоб зробити свій внесок у регіональний і глобальний мир. Я благаю Бога, щоб наші зустрічі в Сочі були корисними для нашого регіону, особливо для Туреччини та Росії”, – сказав Ердоган журналістам у літаку після повернення з Сочі.

Напередодні в Сочі відбулася зустріч президентів РФ і Туреччини. Переговори президентів тривали трохи більше як чотири години.

За інформацією Bloomberg, Путін розглядає президента Туреччини як потенційного посередника в мирних переговорах із Україною.

Також перед зустріччю західні ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомляли, що Путін збирається просити Ердогана допомогти РФ обходити санкції Заходу в енергетичному й фінансовому секторах.

Коментарі
  • Синдбад

    Опять zаветным рублем дразните? Ну ничего, я вам еще покажу, как Василий Бех… нет Бых… нет – Быков – булькать умеет, почти как я, набрав za щеку пюсюнов!

  • рубль

    :)))))))))))))))))))

  • Дима

    Известно, что Алина Кабаева живёт в Турции и что Хуйло её навещает. Хотят пригласить Зелю на чай, возможно без полония.. Ахахахахх!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.