RU UK
RU UK

“Боротьба з корупцією є пріоритетом для нашої держави”: Генпрокурор призначив керівника САП

0 коментарів 12123 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Генеральний прокурор України Андрій Костін сьогодні, 28 липня, призначив керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Ним став детектив Національного антикорупційного бюро Олександр Клименко.


Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Телеграмі.

“Сьогодні був призначений керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Ним став Олександр Клименко, який був оголошений Конкурсною комісією переможцем чесного відбору і затверджений на посаді новим генеральним прокурором Андрієм Костіним одразу після його призначення”, – написав Єрмак.

Керівник ОП привітав Костіна з початком роботи очільником ГПУ, а Клименка – з призначенням на посаду керівника САП і побажав їм ефективної роботи.

“Незалежна антикорупційна інфраструктура є важливою складовою демократії в Україні. Боротьба з корупцією є пріоритетом для нашої держави, оскільки від її успішності залежить наша інвестиційна привабливість та свобода бізнесу”, – зазначив Єрмак.

Він додав, що українська ГПУ, зокрема, має важливу місію – розслідування злочинів росії проти України.

“Ми повинні притягнути до відповідальності російських злочинців”, – наголосив Єрмак.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована