Янукович назначил 72 судьи. Измаил и Болград в списке

Янукович назначил 72 судьи. Измаил и Болград в спискеПрезидент Украины Виктор Янукович назначил целый ряд окружных, районных и местных судей. Об этом, как сообщает пресс-служба президента, сказано в указе главы государства № 13/2014 от 17 января 2014 года.

В указе президента сказано:

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128 Конституції України постановляю:

1. Призначити строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади:

судді Луганського окружного адміністративного суду Шпенову Поліну Юріївну;

судді Полтавського окружного адміністративного суду Канигіну Тетяну Сергіївну;

судді Сумського окружного адміністративного суду Савицьку Наталію Валентинівну;

судді Херсонського окружного адміністративного суду Дмитрієву Оксану Олегівну;

судді Черкаського окружного адміністративного суду Білоноженко Марину Анатоліївну.

2. Призначити Осаулову Наталю Анатоліївну на посаду судді господарського суду Вінницької області строком на п’ять років.

3. Призначити строком на п’ять років у місцевих загальних судах на посади:

судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Сивака Володимира Миколайовича;

суддів Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим:
Гриня Олександра Миколайовича,
Гудиму Людмилу Ігорівну;

судді Тульчинського районного суду Вінницької області Саламаху Олександра Володимировича;

судді Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Данилюк Тетяну Миколаївну;

судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області Беспальок Оксану Андріївну;

судді Юр’ївського районного суду Дніпропетровської області Гайдар Ірину Олександрівну;

судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська Нижного Андрія Валерійовича;

судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Ссотаря Романа Євгеновича;

судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Хомініч Світлану Володимирівну;

судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Квятковського Ярослава Анатолійовича;

судді Амвросіївського районного суду Донецької області Кашубу Антона Валерійовича;

судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Чопик Ольгу Петрівну;

судді Великоновосілківського районного суду Донецької області Якішину Олену Миколаївну;

судді Дебальцевського міського суду Донецької області Кічату Олександру Юріївну;

судді Єнакіївського міського суду Донецької області Шарко Тамару Євгеніївну;

судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Чудновську Ірину Іванівну;

судді Торезького міського суду Донецької області Мальцева Сергія Олексійовича;

судді Тельманівського районного суду Донецької області Савчака Сергія Петровича;

судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Сергієнко Ганну Леонідівну;

судді Калінінського районного суду міста Горлівки Донецької області Козачук Світлану Василівну;

судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Ширіну Юлію Михайлівну;

судді Кіровського районного суду міста Донецька Борєйко Олену Миколаївну;

судді Ленінського районного суду міста Донецька Болобана Валентина Георгійовича;

судді Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Михальченко Анастасію Олександрівну;

судді Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області Стулень Наталію Олексіївну;

судді Лугинського районного суду Житомирської області Денисюк Ілону Іванівну;

судді Любарського районного суду Житомирської області Вальчука Валерія Вікторовича;

судді Попільнянського районного суду Житомирської області Зайченко Євгенію Олегівну;

судді Великоберезнянського районного суду Закарпатської області Тарасевича Петра Петровича;

судді Виноградівського районного суду Закарпатської області Бак Мар’яну Дмитрівну;

суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області:
Світлик Оксану Михайлівну,
Стефанишин Маріанну Миколаївну;

судді Приморського районного суду Запорізької області Хливнюк Аллу Миколаївну;

судді Згурівського районного суду Київської області Кучеряву Ліну Миколаївну;

судді Долинського районного суду Кіровоградської області Лисака Остапа Івановича;

судді Компаніївського районного суду Кіровоградської області Червонописького Вадима Сергійовича;

суддів Кіровського районного суду міста Кіровограда:
Бойчука Андрія Юрійовича,
Самойленка Дмитра Олександровича;

судді Кіровського міського суду Луганської області Капітонова Євгена Миколайовича;

судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Горобця Віталія Олександровича;

суддів Ровеньківського міського суду Луганської області:
Стадника Сергія Івановича,
Хайдарову Інну Олексіївну;

Подписывайся на нашу страницу в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!

судді Старобільського районного суду Луганської області Березку Олександра Миколайовича;

судді Сокальського районного суду Львівської області Струс-Духнич Тетяну Василівну;

судді Яворівського районного суду Львівської області Швед Наталію Петрівну;

судді Галицького районного суду міста Львова Зубачик Наталію Богданівну;

судді Врадіївського районного суду Миколаївської області Сокола Федора Григорійовича;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва Нікітіна Дмитра Геннадійовича;

судді Болградського районного суду Одеської області Семаніву Юлію Вікторівну;

судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Адамова Асена Семеновича;

судді Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Даценка Василя Миколайовича;

судді Корецького районного суду Рівненської області Кулика Євгена Володимировича;

судді Глухівського міськрайонного суду Сумської області Колодяжного Андрія Олександровича;

судді Заліщицького районного суду Тернопільської області Торську Ірину Василівну;

судді Красноградського районного суду Харківської області Константинова Дмитра Сергійовича;

судді Печенізького районного суду Харківської області Тимченка Анатолія Миколайовича;

суддів Горностаївського районного суду Херсонської області:
Штифурко Людмилу Анатоліївну,
Шумила Олександра Миколайовича;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області Под’ячеву Інну Дмитрівну;

судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області Гончаренка Олександра Володимировича;

судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Коваль Вікторію Олександрівну;

судді Кіцманського районного суду Чернівецької області Мінів Ольгу Ігорівну;

судді Сокирянського районного суду Чернівецької області Ратушенка Олександра Миколайовича;

судді Варвинського районного суду Чернігівської області Моцьора Олексія Володимировича;

судді Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Чернушенко Єлізавету Антонівну.