Маша Гессен: «Мы хотим полностью разрушить традиционный брак»

Маша Гессен: "Мы хотим полностью разрушить традиционный брак"Гомосексуальна активістка Маша Гессен, журналістка, російська письменниця, яка має також американське громадянство, оприлюднила дійсні плани боротьби за впровадження одностатевих «шлюбів».

Під час дискусії у Сиднеї вона відверто зізналась, що метою такої «війни» є не пошуки рівності, а повний демонтаж інституту сім’ї. «Нам ідеться не про права гомосексуалістів на укладення шлюбу, а про те, що сам інститут шлюбу та сім’ї має припинити існування. Боротьба гомосексуалістів за шлюб зазвичай поєднується з укриванням того, що ми плануємо зробити з подружжям, коли цієї мети буде досягнуто. Розмови про те, що інститут сім’ї при цьому не зазнає змін, є неправдою». Гессен переконана, що цей інститут має і повинен змінитися. «На мою думку, сім’я взагалі не повинна існувати», — заявила вона прямо і додала, що їй подобається брати участь у творенні міфів, нібито мета є іншою.

Для ілюстрації потреби ліквідації сім’ї вона навела приклад власної «родини», де троє дітей мають п’ятьох дорослих у ролі батьків. За її підрахунками, « п’ятеро батьків діляться на дві групи по троє». Маша Гессен заявила, що «хотіла би жити за такої правової системи, яка має здатність легалізувати таку реальність, тому не згодна з інститутом шлюбу та сім’ї».

Источник

Маша Гессен: "Мы хотим полностью разрушить традиционный брак"

Подпишитесь на наш канал в TELEGRAM

Друзья! Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых последних новостей. Клац и новости прилетают прямо к Вам в карман!