Троє людей, серед яких – дитина, постраждали у ДТП у Білгород-Дністровському районі
У Білгород-Дністровському районі між населеними пунктами Старокозаче та Монаші сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали троє людей, серед них — дитина. З понівеченої автівки пасажирів авто довелося деблокувати рятувальникам. Про це із посиланням на обласне управління ДСНС повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Аварія сталася сьогодні вдень.
За попередньою інформацією, водій легкового автомобіля не впорався з керуванням, через що транспортний засіб з’їхав у кювет і перекинувся.
У результаті ДТП пасажирка опинилася затиснутою в понівеченому салоні автомобіля.
На місце події прибули рятувальники ДСНС, які за допомогою спеціального гідравлічного інструменту деблокували постраждалу та передали її бригаді екстреної медичної допомоги.
Обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють правоохоронці.
Раніше ми повідомляли: В Ізмаїлі побудують сучасну фабрику-кухню для безкоштовного харчування тисяч школярів

Залишити коментар