На трасі Одеса-Рені біля села Кілійської громади під колесами мікроавтобуса загинув 13-річний хлопець

Вікторія Зацаринна 0 коментарів 5319 переглядів
На трасі Одеса-Рені біля села Кілійської громади під колесами мікроавтобуса загинув 13-річний хлопець

Сьогодні, 11 липня, близько 19-ї години на автодорозі Одеса-Рені поблизу повороту до села Новоселівка Кілійської громади під колесами мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter загинув 13-річний підліток. Хлопець, попередньо, несподівано вибіг на дорогу. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на прес-службу ГУНП в Одеської області. 

Як повідомив начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Одеській області Дмитро Слюта, до поліції звернувся 27-річний водій. Він повідомив, що, рухаючись у напрямку міста Ізмаїл, поблизу повороту до села Новоселівка скоїв наїзд на малолітнього пішохода, коли той раптово вибіг на проїзну частину.

На жаль, постраждалий загинув на місці. Водія мікроавтобуса перевірили на стан сп’яніння – він був тверезий.

Правоохоронці проводять необхідні першочергові слідчі дії та встановлюють усі обставини аварії. Наразі вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Раніше ми повідомляли: Понад 20 суден росіян уразили Сили оборони цієї ночі в Азовському морі

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии