Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури

Юлія Єрська 2 коментаря 9882 переглядів
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури

російські окупанти вчергове атакували Одеську область ударними безпілотниками. Внаслідок влучань – зазнав руйнувань приватний будинок, а також виникла пожежа на об’єкті критичної інфраструктури. На жаль, постраждала одна людина. Про це із посиланням на голову Одеської ОВА Олега Кіпера та обласне управління ДСНС повідомляє “Бессарабія INFORM”.

На об’єкті критичної інфраструктури росіяни поцілили у порожню складську будівлю з обладнанням.

На всіх місцях влучань виникли пожежі, які оперативно загасили рятувальники.

Психологи ДСНС надавали психологічну підтримку місцевим мешканцям.

До ліквідації наслідків залучались 56 рятувальників та 13 одиниць техніки.

Тривають роботи з усунення наслідків атаки.

Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури
Вночі росіяни поцілили на Одещині у приватний будинок та об’єкт критичної інфраструктури

Раніше ми повідомляли: Жителі двох районів Бессарабії зможуть отримати послуги у мобільному банку – розклад

Переглянути коментарі (2)
guest

2 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Ганна
Ганна

поскуди кончені

Людмила
Людмила

бідні люди, за що вони повинні так страждати?????