Під час обміну полоненими до України повернулися четверо жителів Одещини, серед них — захисник із Болградщини

Юлія Єрська 0 коментарів 3294 перегляду
Під час обміну полоненими до України повернулися четверо жителів Одещини, серед них — захисник із Болградщини

Під час вчорашнього обміну військовополоненими додому з російського полону повернулися четверо жителів Одеської області. Як повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, з них один Захисник – з Болградського району, передає “Бессарабія INFORM”.

Нагадаємо, загалом на рідну землю повернулося 160 військових, більшість з яких перебувала в полоні з 2022 року.

Серед звільнених – уродженець Одеси, а також мешканці Болградського, Подільського та Роздільнянського районів. Наймолодшому звільненому Захиснику – 28 років. Вони боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

Попереду – найважливіше: зустріч із рідними, відновлення, реабілітація та новий етап життя. Щиро радіємо за родини, які дочекалися своїх мужніх синів. Дякуємо команді Президента України Володимира Зеленського, а також усім, хто щодня працює над поверненням наших людей. Чекаємо вдома всіх наших Захисників та Захисниць”, – написав Олег Кіпер.

Раніше ми повідомляли: Невимовний біль: на водоймі в Білгород-Дністровському районі потонув 15-річний президент ліцею

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии