Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Україна та Румунія побудують дві нові лінії електропередачі – Зеленський

Юлія Єрська 0 коментарів 3132 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Київ і Бухарест побудують дві нові лінії електропередачі для забезпечення енергетичної безпеки нашої держави. Відповідні домовленості були досягнуті під час сьогоднішньої зустрічі президентів двох країн. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції зі своїм румунським колегою Нікушором Даном у Бухаресті, передає “ТСН”.


Реалізація цього проєкту має стратегічне значення для стабільності української енергосистеми, яка постійно потерпає від ворожих ударів. Нові лінії створять додатковий запас потужності для проходження складних періодів та підтримають баланс в електромережі.

Зазначається, що це дозволить передавати Україні значно більші об’єми електроенергії в разі аварійних запитів на тлі постійних атак рф по українській енергетичній інфраструктурі.

Завдяки розширенню пропускної здатності міждержавних перетинів Україна зможе оперативніше отримувати допомогу від європейських партнерів у разі виникнення дефіциту. Співпраця з сусідніми країнами залишається ключовим фактором виживання вітчизняної енергетики в умовах війни.

Будівництво нових ліній електропередачі стане ще одним кроком до повної інтеграції української енергосистеми з європейською мережею ENTSO-E та зменшення вразливості від російського терору.

 

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x