Дякуємо, що читаєте нас українською💪

В Одеській області виявили труп у ліфті

Олена Старушенко 1 коментар 10287 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні вранці, 1 травня, в одному з торгівельних супермаркетів обласного центру було виявлено людське тіло. На місце події одразу було викликано правоохоронців. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.


Як виявилося, це був 65-річний вантажник. Його тіло знайшли в ліфтовій шахті торговельного закладу.

Наразі на місці працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

У рамках провадження тіло чоловіка направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Після зʼясування всіх обставин події буде надано оцінку діям осіб, які несуть відповідальність за дотримання заходів безпеки на виробництві.

Слідство триває під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси.

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
лис
лис

вот это поворот

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x