Дякуємо, що читаєте нас українською💪

У ПП “Орлівка-Ісакча” встановили сканувальну систему, яка скоротить час митного огляду

Юлія Єрська 0 коментарів 2376 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На ключових для товарообігу митних постах України, серед яких поромний пункт “Орлівка-Ісакча”, розташований в Ізмаїльському районі, вже працюють стаціонарні та мобільні сканувальні системи. Як повідомили у державній митній службі, їх посилили ще пʼятьма новітніми сканерами. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Зазначається, що технічні засоби митного контролю призначені для ефективного виявлення контрабанди та інших порушень під час перетину кордону. Сканувальні системи здатні проводити огляд, що не потребує відкриття транспортних засобів або вантажу. Це дозволяє суттєво скоротити час митного огляду.

Три новітні сканери вже успішно пройшли фінальні випробування та готові до роботи у пунктах пропуску на кордоні зі Словаччиною та Румунією. Серед них – поромний пункт пропуску “Орлівка – Ісакча”, який забезпечує прямий торговий маршрут до країн Південної Європи та Туреччини.

На пунктах пропуску “Краківець” та “Ягодин” на кордоні з Польщею випробовування сканувальних систем ще тривають.

Паралельно проводяться спеціалізовані тренінги для посадових осіб митниць, які працюватимуть із новими сканувальними системами. Програма навчання охоплює повний спектр функціональних можливостей обладнання та має на меті забезпечити його ефективне застосування з моменту введення в експлуатацію.

«Сьогодні митниця впевнено переходить від формальних процедур до технологічних рішень. Спільно з міжнародними партнерами ми досягаємо того рівня прозорості, до якого прагнули. Паралельно реалізовуємо амбітний план із впровадження багаторівневої системи відеонагляду в пунктах пропуску, яка поєднує збір і аналіз даних зі стаціонарних і з нагрудних відеореєстраторів. Дякую партнерам за внесок у розвиток митної інфраструктури на українському кордоні», – зазначив очільник Держмитслужби Сергій Звягінцев.

У ПП "Орлівка-Ісакча" встановили сканувальну систему, яка скоротить час митного огляду

У ПП "Орлівка-Ісакча" встановили сканувальну систему, яка скоротить час митного огляду

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x