Дякуємо, що читаєте нас українською💪

На озері Ялпуг браконьєри з Білгород-Дністровського району наловили риби на понад півтора мільйона гривень

Інна Дерменжі 2 коментаря 3861 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Поліцейські викрили двох жителів Білгород-Дністровського району у браконьєрстві на озері Катлабуг. Завдані фігурантами збитки, попередньо, оцінені в понад півтора мільйона гривень. За скоєне правопорушникам загрожує обмеження волі. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передає «Бессарабія INFORM».


Кілька днів тому під час патрулювання співробітники водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції спільно з прикордонниками та рибоохоронним патрулем виявили на озері двох односельців віком 30 та 50 років з Лиманської громади, які на човнах сітками ловили рибу. Дозвільних документів на здійснення рибного промислу в них не було.

На озері Ялпуг браконьєри з Білгород-Дністровського району наловили риби на понад півтора мільйона гривень

Викликана на місце події слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції вилучила у правопорушників в якості речових доказів знаряддя лову, плавзасоби та майже 800 одиниць риби, серед якої карась, сазан, товстолобик, лящ, судак, щука, білий амур, жерех, чехоня. За попередніми підрахунками екологів, чоловіки завдали державі збитків на суму понад півтора мільйона гривень.

Незаконний улов на час проведення досудового розслідування поліцейські передали на зберігання до спеціалізованого підприємства. Прикордонники склали відносно рибалок протоколи, передбачені статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення прикордонного режиму. Чоловікам загрожує штраф.

Поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

«В рамках провадження ми призначили судово-екологічну експертизу, якою буде встановлено точний розмір заподіяної державі шкоди. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання експертних висновків вирішуватиметься питання щодо повідомлення фігурантам про підозру. Їм загрожує до трьох років обмеження волі. Слідство триває під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури», – зазначила начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

А начальник сектору водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції̈ Володимир Чумаченко зауважив, що з 1 квітня 2025 року на водоймах Одещини діє щорічна весняно-літня нерестова заборона.

читайте нас в Telegram
guest

2 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Никушор
Никушор

Ялпуг. Катлабуг. б-днестровский район. . .. в смешалось в доме (дур) – “кони и люди”

Людина
Людина

Подавляющее (большинство улова) т.е. рыба была живая, но когда полиция для отчета её вытащила на берег, для фотоотчета, она естественно погибла. Ущерб надо делить и на полицию тоже. по-крайней мере наказывать за это.

2
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x