Справжнім власником покупця Білгород-Дністровського порту виявився екснардеп від “Партії регіонів”- ЗМІ
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Власником маловідомої компанії, яка 7 листопада поточного року перемогла на аукціоні Фонду держмайна з приватизації єдиного майнового комплексу держпідприємства “Білгород-Дністровський морський торговельний порт”, став екснардеп від “Партії регіонів” і колишній президент Федерації боксу України Володимир Прудивус. У ФДМУ обіцяють перевірку, розповідають у “Бізнес Цензор“, повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Як зазначили у виданні, за даними у системі YouControl станом на дату приватизаційного аукціону власником компанії у держреєстрі був вказаний Євген Богуславський, який нею і керував. “БІ” розповідала раніше, що ТОВ “ТОП-ОФФЕР” (код ЄДРПОУ 45213521) було зареєстровано у Києві 20.12.2023. Розмір статутного капіталу – один мільйон гривень, а засновник і власник компанії – Богуславський Євген Володимирович. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
Однак 27 листопада замість нього кінцевим бенефіціаром фірми став Володимир Прудивус, а керівником – Віталій Гуц. У виданні також розповіли, що у Фонді держмайна українській редакції Forbes повідомили, що компанія-переможець приватизаційного аукціону мала мала переказати на рахунок ФДМУ запропоновані за приватизацію порту кошти на суму 108 млн грн до 5 грудня.
“Кошти внесли в останню мить”, – розповів прессекретар ФДМУ Максим Равчак.
Він пообіцяв, що після зміни власника компанії-переможця покупця та походження коштів додатково перевіряють. За його словами, угоду про продаж порту в підсумку можуть скасувати. Крайній термін підписання договору приватизації – 12 грудня.
Компанія “Топ-Оффер” була єдиним претендентом на придбання майна держпідприємства “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” на приватизаційному аукціоні 7 листопада. На той час директор і офіційний власник ТОВ “Топ-Оффер” Євген Богуславський підтверджував, що фірма фактично підставна, а порт купують в інтересах іншого власника, прізвище якого назвати відмовився. Оскільки учасник аукціону був один, остаточне рішення щодо приватизації повинен ухвалити Кабмін. Далі підпишуть угоду, після чого переможець повинен сплатити гроші за придбаний об’єкт.
У “Бізнес Цензор” розповіли, що бізнес-активність Богуславського почалась після 2022 року. Рік тому він купив спорткомплекс Tsarskiy City Resort в елітному київському ЖК “Новопечерські липки” за 105 мільйонів гривень. Він також намагався купити Київський протезний завод – будинок в центрі Старого Подолу столиці. Однак програв аукціон власнику “Великої кишені” Роману Луніну.
У жовтні Богуславський, як ФОП, переміг на тендері держпідприємства “Гендирекція з обслуговування іноземних представництв” на закупівлю юридичних послуг – перереєстрацію об’єктів нерухомості підприємства.
Схоже на те, зазначають у виданні, що Богуславський є корпоративним юристом, який надає послуги з реєстрації юридичних осіб, об’єктів нерухомості та фінансових операцій. Згідно з даними системи YouСontrol, він є директором та співвласником Факторингової компанії “Паритет” Юрія Бондарчука, співвласника групи “Сільгосппродукт”. Також Богуславський був директором ФК “Голден Коін”, яка входить в групу Андрія Дрібнюка, що займається нерухомістю.
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський
Крепкие хозяйственники гы гыгы
Всё те же и в галошах.