Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Правила дорожнього руху в Україні незабаром перейдуть на “зимовий період”

Катерина Матієшина 0 коментарів 13608 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З 1 листопада на дорогах всіх міст України запроваджується обмеження швидкості руху до 50 км/год. Це перехід на «зимовий період», який супроводжується підвищеною небезпекою на дорогах через погіршення погодних умов. Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на ГУНП в Одеській області.


На дорогах деяких міст, таких як Київ та Дніпро, де влітку дозволяли рухатися зі швидкістю до 80 км/год, дорожні знаки будуть замінені на обмеження 50 км/год. Це стандартна практика згідно з пунктом 12.8 Правил дорожнього руху, який передбачає можливість змінювати швидкісний режим на певних ділянках у літній та зимовий періоди.

«У деяких містах нашої країни, зокрема Києві та Дніпрі, на тих ділянках дорожнього руху, де це дозволяють і дорожні обставини, і безпека дорожнього руху, встановлювались знаки вищого обмеження швидкості. Тобто 80 км/год на літній період. Цей період зараз закінчується, і вже з 1 листопада вказані знаки будуть змінені на стандартні, тобто обмеження швидкості – 50 км/год. Таким чином, Правила фактично не змінюються, а наступає зимовий період, який не передбачає інші обмеження швидкості руху».

За словами Олексія Білошицького, контроль за дотриманням швидкісного режиму здійснюється за допомогою понад 300 камер спостереження та близько 200 приладів TruCAM, якими користуються патрульні поліцейські. Попри активну роботу правоохоронців, перевищення швидкості залишається серйозною проблемою на українських дорогах.

Новини партнерів

«Саме таким комплексним методом досягається контроль над дотриманням водіями швидкісного режиму. За рік поліцейські притягують до відповідальності мільйони порушників, але все ж перевищення швидкості лишається актуальною проблемою. Потрібно не тільки контролем досягати результату, а й змінами до законодавства шляхом введення дієвих, ефективних механізмів. Наприклад, штрафних балів за численні порушення Правил дорожнього руху. Адже є порушники, які протягом року по 25 разів вдаються до порушень, мають численні штрафи. Тож в такому випадку має діяти більш суворе покарання за систематичність цих порушень. Ці законопроєкти подані та наразі перебувають на розгляді», – повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України.

Також правоохоронець надав низку порад для водіїв та пішоходів щодо того, як підготуватись до зимового періоду та максимально захистити себе від небезпечних наслідків нехтування ПДР.

 

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x