Сотні тисяч крабів викинуло на піщаний пересип Нацпарку “Тузлівські лимани”

0 коментарів 106326 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Потужний північний вітер відігнав воду з берегів Чорного моря в Нацпарку “Тузлівські лимани”. Через потужні вітри вода з Тузлівських лиманів відійшла і рівень водойм знизився на 15-20 см. Тим часом до берега з глибин моря підтягнуло холодну воду, сірководень та величезну кількість крабів. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на відомого еколога, доктора наук Івана Русєва.


За словами пана Русєва, він опинився на березі моря п’ятого липня наступного дня після викиду гідробіонтів, коли крабів стало трохи менше на берегу. Але навіть така картина – кількість викинутих на берег крабів, вражає.

“Їх на берег викинуло сотні тисяч в межах піщаного пересипу нацпарку. В середньому по 3 краба на погонний метр. Серед них мармуровий краб, камяний та краби плавунці. Мармурових менше-всього десь до 5%, небагато і кам’яних, інші – плавунці. Зі слів відпочиваючих на рекреаційної зоні Катранка та Расейка, в перший день було багато бичків, хамси та атерини – Їх відрами зібрали відпочиваючи та звісно багато птахів харчувались ними. Але наступного дня вже не було знайдено жодної рибинки”, – зауважив еколог.

Як зазначив Іван Русєв, такі природні явища з’являються періодично і переважно влітку. Але вони не є загрозливими для популяцій гідробіонтів. Вони спроможні швидко відновлюватися.

Сотні тисяч крабів викинуло на піщаний пересип Нацпарку "Тузлівські лимани"

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x