Маразліївська громада в жалобі – на війні загинув Микола Чебан

0 коментарів 13149 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В черговий раз мешканців Маразліївської громади об’єднала жахлива звістка і трагічна подія, вони прощатимуться зі своїм земляком, Миколою Івановичем Чебаном. Захисник загинув позавчора, 11 червня. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Білгород-Дністровську районну державну адміністрацію.


Старший солдат Микола Чебан не дожив до свого дня народження тиждень – 17 червня хлопцю мав виповнитись 21 рік. Замість планування свята юнак захищав рідну країну, у якій прагнув жити та творити без російського ярма, під мирним українським небом.

Однак війна страшна та жорстока – Микола після отримання поранень, несумісних з життям, загинув 11 червня в районі населеного пункту Степногірськ, Запорізької області. Йому тепер назавжди 20 років…

Наш захисник, виконуючи свій військовий і громадянський обов`язок, захищаючи рідну українську землю від ненависного ворога, під час наступальних дій по знищенню сил противника та визволення території України віддав життя за мирний день у рідному селі, нашому районі й державі. Пам`ятаймо і шануймо наших бійців-захисників“, – висловили співчуття у райдержадміністрації.

Колектив “БІ” щиро висловлює співчуття рідним Героя з приводу тяжкої втрати. Розділяємо ваш біль.

Вічна слава і пам’ять Захиснику України!

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x