Як мешканцям Одещини оформлювати електронні військово-облікові документи? Відповідь надали в Одеському обласному ТЦК

1 коментар 16659 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Як зазначили в області, постановою Кабінету Міністрів України № 559 від 16.04.2024 було затверджено порядок оформлення електронних військово-облікових документів. У тому числі тим, хто був виключений з військового обліку та не отримував військово-обліковий документ. А також визначено форму електронного військово-облікового документа, повідомляє “Бессарабія INFORM”, з посиланням на Одеський обласний ТЦК та СП.


Електронна форма створюється за допомогою електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста, зокрема з використанням його мобільного додатка. Також Державного вебпорталу електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони, а ще – Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (у разі технічної реалізації).

Електронна форма формується після проходження електронної ідентифікації та автентифікації. У ВОД в електронній формі відображається QR-код військово-облікового документа, який містить:
– прізвище;
– власне ім’я (усі власні імена);
– по батькові;
– дата народження;
– реєстраційний номер облікової картки платника податків;
– окремий номер запису у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів;
– відомості про результати медичних оглядів щодо придатності до виконання військового обов’язку;
– відомості про наявність відстрочки від направлення для проходження базової військової служби для призовників або відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (бронювання) для військовозобов’язаних та резервістів;
– військове звання;
– військово-облікова спеціальність (для військовозобов’язаних та резервістів СБУ — код профілю підготовки і напрям службової та оперативно-службової діяльності);
– унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
– відомості про виконання військового обов’язку;
– відомості про військовий облік;
– відомості щодо звернення або повідомлення про вчинення адміністративного або кримінального правопорушення до Національної поліції;
дата і час формування військово-облікового документа в електронній формі.

Сам військово-обліковий документ в електронній формі формується на безоплатній основі за бажанням особи після проходження нею електронної ідентифікації та автентифікації.

Важливо! Він дійсний лише за наявності QR-коду та не може використовуватися без нього. Проте має таку ж юридичну силу, як і паперовий ВОД.

guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Никушор
Никушор
20 дней назад

шо вы пишете ? хто вас заставляет это писать ? блокируете любые комментарии и думаете что все так думают как власть ? вы сами верите в то что пишите ??? вы дурите нас как маленьких детей. . .

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x