В Суворівській громаді відкрився дитячий садочок
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/440873892_1233299891412717_4018288123561845564_n-e1714565120297.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні, 1 травня, в одному з сіл відбулась довгоочікувана подія: було відкрито дитячий садок, який розмістили у частині будівлі школи. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на голову Суворівської громади Олега Босікевича.
Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки та педагоги, щирі усмішки дітей – все говорило про те, що з нетерпінням чекали відкриття дитячого садка жителі села Приозерного. На урочистому відкритті лунали слова привітання, подяки усім, хто був залучений до процесу, дитячі пісні та ін.
“Приємно бачити задоволених батьків, а ще приємніше бачити в дитячих очах іскринку щастя, адже вони нарешті отримали свій новий садочок, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі“, – прокоментував важливу для мешканців села Приозерне подію Олег Босікевич.
![В Суворівській громаді відкрився дитячий садочок](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/440846198_1233300048079368_3219364935427257090_n.jpg)
![В Суворівській громаді відкрився дитячий садочок](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/440853706_1233299958079377_4608891736643631419_n.jpg)
![В Суворівській громаді відкрився дитячий садочок](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/440858087_1233300098079363_7110339573895371429_n.jpg)
![В Суворівській громаді відкрився дитячий садочок](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/440884690_1233300001412706_7336141963659120450_n.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл