Новий етап у розвитку спорту: на Одещині засновано “Федерацію Грепплінгу Бессарабії”
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/430866180_122143674788084878_5875801978791971593_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні, 29 лютого, відбулася історична подія в спортивному житті Південного регіону Одеської області – була офіційно зареєстрована “Федерація Грепплінгу Бессарабії”. Ця організація ставить перед собою важливу мету – просування та розвиток грепплінгу, а також підтримку спортсменів збірної Бессарабії. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
На чолі цієї федерації стоїть визнаний майстер спорту України з панкратіону та грепплінгу, чемпіон світу серед майстрів з грепплінгу, Максим Журавльов, який також є старшим тренером клубу “MMA IZMAIL”. За ним стоїть команда професіоналів, серед яких майстер спорту з ММА та чемпіонка Європи, Олександра Карасьова, яка є тренером молодшої групи цього ж клубу. Третім засновником виступив меценат міста Ізмаїл, Іван Олександрович Костіков.
Вже зараз у федерації є свій унікальний логотип та прапор, на якому відображені логотипи кількох клубів з Південного регіону, які стали партнерами організації.
“Хочеться відзначити що грепплінг вже досить відомий у Південному регіоні, цей вид спорту розвивають близько 10 спортивних клубів Бессарабії. В Ізмаїлі протягом декількох років відбуваються чемпіонати Бессарабії, яки збирають дуже багато як спортсменів, так і глядачів, тому що цей вид спорту дуже видовищний. Також в Ізмаїлі та районі вже є чемпіони та призери світу з цього виду спорту!” – зазначив Максим Журавльов.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл