В Ізмаїльському районі може з’явитися новий реабілітаційний центр для військових ─ подробиці

0 коментарів 25218 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На базі КНП «Дунайська обласна лікарня» пройшла робоча нарада щодо створення при медзакладі нового реабілітаційного центру для військовослужбовців, які отримали поранення, а також для деяких інших категорій хворих. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM», посилаючись на Ізмаїльську РД(В)А.


У райдержадміністрації наголосили, що в умовах повномасштабної воєнної агресії росії проти України військові отримують поранення різного ступеня важкості. Їм переважно надають першу медичну кваліфіковану й спеціалізовану допомогу у військових шпиталях та спеціалізованих медичних закладах. Проте для повного відновлення їхніх функцій та повернення їм можливості повноцінно працювати й жити в суспільстві необхідна реабілітація.

«Пройшовши лікування у лікарні, військовослужбовці стикаються з проблемами відновлення своєї функціональності. Реабілітація військовослужбовців після поранень потребує тривалого часу (від 1-2 до 5-6 місяців і більше). Важливим є правильний підхід, що визначає швидкість реабілітаційних заходів, комфортне перенесення процедур та відповідний результат», ─ йдеться у повідомленні.

Проєкт майбутнього реабілітаційного центру передбачає формування на території півдня Одеської області близько 105 ліжкомісць для пацієнтів із травмами, хворобами та пораненнями, які потребують активного фізичного та психологічного відновлення. Заклад зможе надавати допомогу понад 100 захисникам та захисницям одночасно.

Окрім військовослужбовців, у центрі планують надавати допомогу й іншим категоріям, зокрема  хворим, які перенесли інсульти та інфаркти, та тим, хто потребує паліативно-психіатричної допомоги.

Керівник КНП Віталій Гайдуков розповів, що реабілітація військових складатиметься з консультації та індивідуального супроводу лікарів-спеціалістів та фізичних терапевтів, індивідуальних занять в спеціально облаштованих залах та нейросенсорних кімнатах з реабілітологами та ерготерапевтами, а також лікувального масажу, гідрокінезотерапії в басейні на спеціальних тренажерах, лікування грязями Куяльника, ударно-хвильової терапії та апаратної фізіотерапії.

В Ізмаїльському районі може з’явитися новий реабілітаційний центр для військових ─ подробиці

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x