Білгород-Дністровську окружну прокуратуру очолив новий керівник

0 коментарів 94716 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 16 січня, у Білгороді-Дністровському представили нового керівника Білгород-Дністровської окружної прокуратури. Ним став Олександр Васильович Сара, який раніше очолював прокуратуру Ізмаїла. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Нового очільника представив заступник керівника Одеської обласної прокуратури Шарнін Юрій Анатолійович. На заході були присутні військові, представники правоохоронних органів, судді, а також керівники міста та району.

Юрій Шарнін зазначив, що Олександр Васильович працює в органах прокуратури з 2005 року та має досвід роботи на різних посадах, зокрема керівних.

“Олександр Васильович має три вищих освіти, одна з яких – правознавство. Працював на різних посадах в апараті прокуратури. Останні сім років був керівником спочатку Ізмаїльської місцевої, а після переатестації – окружної прокуратури. Зараз йому доручено почесне право очолити Білгород-Дністровську окружну прокуратуру”, – зауважив Юрій Шарнін.

Першочергова задача, яку поставило перед новим очільником обласне керівництво, – це захист прав громадян.

“Прохання до представників правоохоронних органів та представників влади: у співпраці робити все, щоб мешканці Білгород-Дністровського району відчували себе захищеними навіть у такі тяжкі часи. Знали, що є закон і порядок, і той, хто не хоче жити по закону,  відчує на собі весь тягар відповідальності”, – констатував заступник головного прокурора Одещини.

У своєму зверненні до присутніх та колег Олександр Сара зазначив, що для нього честь очолювати Білгород-Дністровську прокуратуру.

“Всім відомо, що колектив Білгород-Дністровської прокуратури дуже згуртований, і я впевнений, що ті завдання, які озвучив Юрій Анатолійович, ми виконаємо і досягнемо гарних результатів”, – зазначив Олександр Сара.

В ексклюзивному коментарі для “БІ” Олександр Васильович зазначив, що наразі головними пріоритетами в діяльності Білгород-Дністровської прокуратури є протидія воєнним злочинам, злочинам у бюджетній та земельній сферах, у сфері охорони навколишнього природного середовища, а також протидія корупції.

“Одним з головних показників роботи правоохоронних органів є рівень злочинності. За результатами роботи за 2023 рік рівень злочинності в Білгород-Дністровському районі становить 80,9 злочинів на 10 тисяч населення – це 2 негативне місце по Одеській області. Тому, будемо працювати над зниженням рівня злочинності”, – підкреслив новий керівник.

Хто змінив Олександра Сару на посаді очільника Ізмаїльської окружної прокуратури, розповімо за кілька годин.

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x